Akyıldızlar Brode Tekstil A.Ş.

1991 yılında kurulan Akyıldızlar Brode Tekstil A.Ş; 1976 yılından kuruluşuna kadar geçen 15 yıl boyunca İsviçre’ de alınan eğitimler ve edinilen tecrübenin başarılı bir sonucu olarak ortaya çıkmış bir işletmedir.

Bursa’ da 7000 m2 kapalı alana sahip olan Brode Fabrikasının kurulmasıyla kısa sürede sektöründeki tanınan işletmeler arasında yerini almıştır. Her geçen yıl sahip olduğu ileri teknolojiyi daha da iyileştirerek yakaladığı ivmeyi; Aylık Üretim Kapasitesini arttırarak sunduğu kaliteli ürün yelpazesiyle müşterilerine yansıtmayı başarmıştır.

Bununla birlikle Kalite ve Müşteri Memnuniyetini arttırmayı da kendine bir hedef olarak belirlemesi; Akyıldızlar Brode Tekstil A.Ş.’ nin sektöründe öncü firmalardan biri olması sağlamıştır.

Akyıldızlar Brodenin yarattığı Flora / Flowstar ve Roseta gibi markaların İç ve Dış Üklelere ihraç edilmeye başlamasıyla; dünya çapında TERCİH EDİLEN marka olmasını da sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübe, yurt dışı eğitimleri gibi yan değerleri ile edindiği DÜRÜST ve KALİTELİ ÜRÜN anlayışına borçludur.

Her geçen yıl daha da artan Üretim Kapasitesi 2011 sonu itibari ile Aylık 250.000 Metretül, yıllık 3.000.000 metretül seviyelerindedir. 2012 hedefleri arasında yer alan Aylık Üretim Kapasitesinin 300.000 seviyelerine çıkarılması da müşteri siparişlerinin tam zamanında ve eksiksiz üretebiliyor olmasından kaynaklıdır.

İşletme anlayışı “Zamanında ve Eksiksiz Üreterek Gelen Siparişleri Tam Zamanında Teslim Etmek” olan Akyıldızlar Brode Tekstil A.Ş. kurulduğu günden bu güne dek bu sözünü yerine getirebilir olmasıyla ayrıca haklı bir gurur duymaktadır.  

            

Bu haklı gururu Kaliteli ve Geniş Ürün Yelpazesiyle işletmenin Showroomunda siz değerli müşterilerine görsel bir ziyafet olarak sunmaktadır.